KONST / Litografier / Färglitografi 10123275
nr 1012 3275
Färglitografi
Henri Laurens, 45/75, motivet: 62x47
Kondition: fuktskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:57:00
1.300 kr